PIC16F18446-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F18446-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18446-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F18446-I/P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
EUSART, I2C, LINbus, MSSP, SMBus/PMBus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-DIP (0,300", 7,62mm)