PIC16F18446-I/GZ
DigiKey raktári szám
PIC16F18446-I/GZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18446-I/GZ
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20UQFN
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F18446-I/GZ modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz