PIC16F18325T-I/SL
DigiKey raktári szám
PIC16F18325T-I/SLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC16F18325T-I/SLCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC16F18325T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18325T-I/SL
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)