PIC16F18324-I/ST
DigiKey raktári szám
PIC16F18324-I/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18324-I/ST
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F18324-I/ST modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)