PIC16F18324-I/SL
DigiKey raktári szám
PIC16F18324-I/SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18324-I/SL
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F18324-I/SL modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
512 x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Főprocesszor
PIC
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
8 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)