PIC16F1826-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F1826-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1826-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1826-I/SO modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 12x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
18-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
18-SOIC (0,295", 7,50mm széles)