PIC16F1824-E/ML
DigiKey raktári szám
PIC16F1824-E/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1824-E/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1824-E/ML modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
32MHz