PIC16F18126-I/SL
DigiKey raktári szám
150-PIC16F18126-I/SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18126-I/SL
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 14-SOIC
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 29x12b; D/A 2x8b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
14-SOIC
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)