PIC16F18124-I/ST
DigiKey raktári szám
150-PIC16F18124-I/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F18124-I/ST
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 14-TSSOP
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 29x12b; D/A 2x8b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)