PIC16F1789-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F1789-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1789-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1789-I/P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 14x12b; D/A 1x8b, 3x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
40-PDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, POR, PSMC, PWM, WDT
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)