PIC16F1784-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F1784-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1784-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1784-I/P modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 14x12b; D/A 1x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
40-PDIP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, POR, PSMC, PWM, WDT
Tokozás
40-DIP (0,600", 15,24mm)