PIC16F1718T-I/SS
DigiKey raktári szám
PIC16F1718T-I/SSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC16F1718T-I/SSCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC16F1718T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1718T-I/SS
Leírás
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1718T-I/SS modellek
RAM mérete
2K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SSOP
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
28-SSOP (0,209", 5,30mm széles)