PIC16F1716-I/ML
DigiKey raktári szám
PIC16F1716-I/ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1716-I/ML
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz