PIC16F17125-I/SL
DigiKey raktári szám
150-PIC16F17125-I/SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F17125-I/SL
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 14-SOIC
Sorozat
EEPROM mérete
128 x 8
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x12b; D/A 2x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)