PIC16F1708-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F1708-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1708-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1708-I/P modellek
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 12x10b; D/A 1x8b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
20-PDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
20-DIP (0,300", 7,62mm)