PIC16F1707-I/SO
DigiKey raktári szám
PIC16F1707-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1707-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1707-I/SO modellek
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x10b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
20-SOIC
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI
Tokozás
20-SOIC (0,295", 7,50mm széles)