PIC16F1705-I/P
DigiKey raktári szám
PIC16F1705-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1705-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-PDIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1705-I/P modellek
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
14-PDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
14-DIP (0,300", 7,62mm)