PIC16F1704-I/SL
DigiKey raktári szám
PIC16F1704-I/SL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F1704-I/SL
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC16F1704-I/SL modellek
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
14-SOIC
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
14-SOIC (0,154", 3,90mm széles)