PIC16F15244-I/SO
DigiKey raktári szám
150-PIC16F15244-I/SO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F15244-I/SO
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC
RAM mérete
512 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 12/2x10b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
20-SOIC
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
20-SOIC (0,295", 7,50mm széles)