PIC16F15213T-I/MF
DigiKey raktári szám
150-PIC16F15213T-I/MFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-PIC16F15213T-I/MFCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-PIC16F15213T-I/MFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F15213T-I/MF
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
RAM mérete
256 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 5/2x10b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sebesség
32MHz