PIC16F13145-I/P
DigiKey raktári szám
150-PIC16F13145-I/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC16F13145-I/P
Leírás
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20DIP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 16F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-PDIP
EDA / CAD modellek
PIC16F13145-I/P modellek
RAM mérete
1K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
20-PDIP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
20-DIP (0,300", 7,62mm)