PIC12LF1571-I/SN
DigiKey raktári szám
PIC12LF1571-I/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC12LF1571-I/SN
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 12F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC12LF1571-I/SN modellek
RAM mérete
128 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
8-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)