PIC12F1840-I/SN
DigiKey raktári szám
PIC12F1840-I/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC12F1840-I/SN
Leírás
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 12F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 8-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC12F1840-I/SN modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
EEPROM mérete
256 x 8
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
8-SOIC
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)