PIC12F1572-E/SN
DigiKey raktári szám
PIC12F1572-E/SN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC12F1572-E/SN
Leírás
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 12F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
EDA / CAD modellek
PIC12F1572-E/SN modellek
RAM mérete
256 x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
8-SOIC
Csatlakoztathatóság
LINbus, UART/USART
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)