PIC12F1571T-I/MS
DigiKey raktári szám
PIC12F1571T-I/MSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC12F1571T-I/MSCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC12F1571T-I/MSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC12F1571T-I/MS
Leírás
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 12F Mikrovezérlő IC 8 bites 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-MSOP
EDA / CAD modellek
PIC12F1571T-I/MS modellek
RAM mérete
128 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 5,5V
Adatátalakítók
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
8-MSOP
Perifériák
brown-out észlelés/reset, POR, PWM, WDT
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)