PIC10F202T-I/OT
DigiKey raktári szám
PIC10F202T-I/OTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC10F202T-I/OTCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC10F202T-I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC10F202T-I/OT
Leírás
IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 10F Mikrovezérlő IC 8 bites 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6
EDA / CAD modellek
PIC10F202T-I/OT modellek
RAM mérete
24 x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Sebesség
4MHz