MSCSM120TAM11CTPAG
DigiKey raktári szám
150-MSCSM120TAM11CTPAG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSCSM120TAM11CTPAG
Leírás
MOSFET 6N-CH 1200V 251A SP6-P
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 251A (Tc) 1042W (Tc) lemezre szerelhető SP6-P
EDA / CAD modellek
MSCSM120TAM11CTPAG modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,8V / 3mA
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
696nC / 20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9060pF / 1000V
Max. teljesítmény
1042W (Tc)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
6 N csatornás (3 fázisú híd)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
251A (Tc)
Gyártói tokozás
SP6-P
Rds On (max.) / Id, Ugs
10,4mohm / 120A, 20V