MSCSM120HM31CT3AG-(secondary)
MSCSM120HM31CT3AG
DigiKey raktári szám
150-MSCSM120HM31CT3AG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSCSM120HM31CT3AG
Leírás
MOSFET 4N-CH 1200V 89A SP3F
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 89A (Tc) 395W (Ta) lemezre szerelhető SP3F
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,8V / 1mA
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
232nC / 20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3020pF / 1000V
Max. teljesítmény
395W (Ta)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
4 N-csatornás
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
89A (Tc)
Gyártói tokozás
SP3F
Rds On (max.) / Id, Ugs
31mohm / 40A, 20V