MSCSM120AM02CT6LIAG-(secondary)
MSCSM120AM02CT6LIAG
DigiKey raktári szám
150-MSCSM120AM02CT6LIAG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSCSM120AM02CT6LIAG
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 947A SP6C LI
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 947A (Tc) 3750W (Tc) lemezre szerelhető SP6C LI
EDA / CAD modellek
MSCSM120AM02CT6LIAG modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,8V / 12mA
Gyártó
Microchip Technology
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
2784nC / 20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
36240pF / 1000V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
3750W (Tc)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (fázisláb)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
947A (Tc)
Gyártói tokozás
SP6C LI
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,6mohm / 480A, 20V