MSCDC50H1701AG-(secondary)
MSCDC50H1701AG
DigiKey raktári szám
150-MSCDC50H1701AG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSCDC50H1701AG
Leírás
BRIDGE RECT 1PHASE 1.7KV 50A
Részletes leírás
Egyenirányító híd Egyfázisú Szilícium-karbid Schottky 1.7 kV lemezre szerelhető
Kategória
Vezetési áram (Io)
50 A
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 50 A
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 1700 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Dióda típusa
Egyfázisú
Záróirányú csúcsfeszültség (max.)
1.7 kV