MSCDC100H170AG-(secondary)
MSCDC100H170AG
DigiKey raktári szám
150-MSCDC100H170AG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSCDC100H170AG
Leírás
BRIDGE RECT 1P 1.7KV 100A SP6
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenirányító híd Egyfázisú Szilícium-karbid Schottky 1.7 kV lemezre szerelhető SP6
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 100 A
Gyártó
Microchip Technology
Visszáram Ur-nél
400 µA @ 1700 V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Dióda típusa
Egyfázisú
Tokozás
modul
Technológia
Szilícium-karbid Schottky
Gyártói tokozás
SP6
Záróirányú csúcsfeszültség (max.)
1.7 kV
Alap típusszám
Vezetési áram (Io)
100 A