MSC50DC70HJ
DigiKey raktári szám
150-MSC50DC70HJ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC50DC70HJ
Leírás
BRIDGE RECT 1P 700V 50A SOT227
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenirányító híd Egyfázisú Szilícium-karbid Schottky 700 V lemezre szerelhető SOT-227 (ISOTOP®)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 50 A
Gyártó
Microchip Technology
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 700 V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Dióda típusa
Egyfázisú
Tokozás
SOT-227-4, miniBLOC
Technológia
Szilícium-karbid Schottky
Gyártói tokozás
SOT-227 (ISOTOP®)
Záróirányú csúcsfeszültség (max.)
700 V
Alap típusszám
Vezetési áram (Io)
50 A