MSC180SMA120SDT/R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MSC180SMA120SDT/R |
Leírás | MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-26 |
Gyártói standard átfutási idő | 4 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 1200 V 21A (Tc) 146W (Tc) Felületszerelt TO-263-7 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Rds On (max.) / Id, Ugs 225mohm / 8A, 20V |
Gyrt. | Ugs(th) (Max) / Id 5V / 500µA |
Sorozat | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 36 nC @ 20 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Ugs (Max) +23V, -10V |
Alkatrész státusza Aktív | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 481 pF @ 1200 V |
FET típusa | Teljesítményveszteség (max.) 146W (Tc) |
Technológia | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Drain-source feszültség (Udss) 1200 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain áram (Id) 25°C-on | Gyártói tokozás TO-263-7 |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 18V, 20V | Tokozás |