MSC180SMA120S
DigiKey raktári szám
150-MSC180SMA120S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC180SMA120S
Leírás
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-26
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 21A (Tc) 125W (Tc) Felületszerelt D3PAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MSC180SMA120S modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,26V / 500µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
34 nC @ 20 V
Sorozat
Ugs (Max)
+23V, -10V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
510 pF @ 1000 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
125W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Gyártói tokozás
D3PAK
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
225mohm / 8A, 20V