MSC180SMA120B4N
DigiKey raktári szám
150-MSC180SMA120B4N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC180SMA120B4N
Leírás
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-24
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 21A (Tc) 147W (Tc) Furatszerelt TO-247-4
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
225mohm / 8A, 20V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 500µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
36 nC @ 20 V
Csomagolás
Ömlesztve
Ugs (Max)
+23V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
481 pF @ 1200 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
147W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V, 20V