MSC090SMA070SDT/R
DigiKey raktári szám
150-MSC090SMA070SDT/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MSC090SMA070SDT/RCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MSC090SMA070SDT/RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC090SMA070SDT/R
Leírás
MOSFET SIC 700 V 90 MOHM TO-263-
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 700 V 34A (Tc) 156W (Ta) Felületszerelt TO-263-7
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
112mohm / 15A, 20V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 750µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
41 nC @ 20 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
+23V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
806 pF @ 700 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
156W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
700 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-263-7
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V, 20V