MSC080SMA120SDT/R
DigiKey raktári szám
150-MSC080SMA120SDT/R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC080SMA120SDT/R
Leírás
MOSFET SIC 1200 V 80 MOHM TO-263
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 35A (Tc) 182W (Ta) Felületszerelt TO-263-7
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
100mohm / 15A, 20V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
2,8V / 1mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
64 nC @ 20 V
Csomagolás
Ömlesztve
Ugs (Max)
+23V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
838 pF @ 1000 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
182W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-263-7
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V