MSC050SDA170B
DigiKey raktári szám
150-MSC050SDA170B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC050SDA170B
Leírás
DIODE SIL CARB 1700V 136A TO247
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1700 V 136A Furatszerelt TO-247
EDA / CAD modellek
MSC050SDA170B modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 1700 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
4450pF / 1V, 1MHz
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1700 V
Gyártói tokozás
TO-247
Vezetési áram (Io)
136A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 50 A
Alap típusszám
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)