MSC050SDA120BCT
DigiKey raktári szám
150-MSC050SDA120BCT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC050SDA120BCT
Leírás
DIODE SIL CARB 1200V 109A TO2473
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1200 V 109A Furatszerelt TO-247-3
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 1200 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
246pF / 400V, 1MHz
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-247-3
Vezetési áram (Io)
109A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 50 A
Alap típusszám
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)