MSC040SMA120S/TR
DigiKey raktári szám
150-MSC040SMA120S/TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-MSC040SMA120S/TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-MSC040SMA120S/TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC040SMA120S/TR
Leírás
MOSFET SIC 1200 V 40 MOHM TO-268
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 64A (Tc) 303W (Tc) Felületszerelt TO-268
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
50mohm / 40A, 20V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
2,6V / 2mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
137 nC @ 20 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
+23V, -10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1990 pF @ 1000 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
303W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-268
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V