MSC035SMA170B4
DigiKey raktári szám
150-MSC035SMA170B4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC035SMA170B4
Leírás
MOSFET SIC 1700V 35 MOHM TO-247-
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1700 V 68A (Tc) 370W (Ta) Furatszerelt TO-247-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MSC035SMA170B4 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
45mohm / 30A, 20V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,25V / 2,5mA (tipikus)
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
178 nC @ 20 V
Csomagolás
Ömlesztve
Ugs (Max)
+23V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3300 pF @ 1000 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
370W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1700 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V