MSC030SMB120B4N
DigiKey raktári szám
150-MSC030SMB120B4N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC030SMB120B4N
Leírás
MOSFET SIC 1200 V 30 MOHM TO-247
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 69A (Tc) 310W (Ta) Furatszerelt TO-247-4
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
40mohm, 15A, 18V mellett
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 1,7mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
91 nC @ 18 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+21V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2201 pF @ 1000 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
310W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V, 18V