MSC030SDA120K
DigiKey raktári szám
MSC030SDA120K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC030SDA120K
Leírás
DIODE SIL CARB 1200V 70A TO220
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1200 V 70A Furatszerelt TO-220-2
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 1200 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
141pF / 400V, 1MHz
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-220-2
Vezetési áram (Io)
70A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 30 A
Alap típusszám
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)