MSC030SDA070BCT
DigiKey raktári szám
150-MSC030SDA070BCT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC030SDA070BCT
Leírás
DIODE SIL CARB 700V 60A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 700 V 60A Furatszerelt TO-247-3
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 700 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
1200pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
700 V
Gyártói tokozás
TO-247-3
Vezetési áram (Io)
60A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 30 A
Alap típusszám
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)