MSC025SMA120B
DigiKey raktári szám
691-MSC025SMA120B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC025SMA120B
Leírás
SICFET N-CH 1.2KV 103A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 103A (Tc) 500W (Ta) Furatszerelt TO-247-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MSC025SMA120B modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,8V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
232 nC @ 20 V
Sorozat
Ugs (Max)
+25V, -10V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3020 pF @ 1000 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
500W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-247-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
31mohm / 40A, 20V