MSC020SDA120S
DigiKey raktári szám
150-MSC020SDA120S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC020SDA120S
Leírás
DIODE SIL CARB 1200V 49A D3PAK
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1200 V 49A Felületszerelt D3PAK
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 1200 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
1130pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
D3PAK
Vezetési áram (Io)
49A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.8 V @ 20 A
Alap típusszám
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)