MSC017SMA120B4
DigiKey raktári szám
150-MSC017SMA120B4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC017SMA120B4
Leírás
MOSFET SIC 1200V 17 MOHM TO-247
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 113A (Tc) 455W (Ta) Furatszerelt TO-247-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MSC017SMA120B4 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,7V / 4,5mA (tipikus)
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
249 nC @ 20 V
Sorozat
Ugs (Max)
+22V, -10V
Csomagolás
Ömlesztve
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5280 pF @ 1000 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
455W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-247-4
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
22mohm / 40A, 20V