MRF24J40ME-I/RM
DigiKey raktári szám
MRF24J40ME-I/RM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRF24J40ME-I/RM
Leírás
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül, U.FL Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MRF24J40ME-I/RM modellek
Kategória
Érzékenység
-104dBm
Gyrt.
Soros interfészek
SPI
Csomagolás
Tálca
Antenna típusa
antenna nélkül, U.FL
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
32mA
RF család / szabvány
Adási áram
140mA
Protokoll
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C