MIC5528-3.3YMX-TR
DigiKey raktári szám
576-4452-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-4452-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-4452-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5528-3.3YMX-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-XTDFN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 6-XTDFN (1,2x1,2)
EDA / CAD modellek
MIC5528-3.3YMX-TR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
65 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
6-XFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-XTDFN (1,2x1,2)
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 500mA