MIC5365-2.85YC5-TR
DigiKey raktári szám
576-3321-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-3321-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-3321-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5365-2.85YC5-TR
Leírás
IC REG LIN 2.85V 150MA SC-70-5
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SC-70-5
EDA / CAD modellek
MIC5365-2.85YC5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
2,85V
Gyártói tokozás
SC-70-5
Dropout feszültség (max.)
0,31V / 150mA